facebook-icon tiktok-icon youtube-icon

Nasze Kursy

Fizyka - studia

Elektrotechnika - studia

Mechanika i budownictwo - studia

Geometria wykreślna + Grafika inżynierska i AutoCAD

Chemia - studia

Chemia fizyczna - studia

Matematyka - studia

Badania operacyjne

Język angielski

Matematyka-poziom podstawowy LICEUM/TECHNIKUM

Matematyka - poziom rozszerzony LICEUM/TECHNIKUM

Fizyka- LICEUM/TECHNIKUM

Szkoła podstawowa

Testy maturalne online, korepetycje z chemii, fizyki i innych przedmiotów ścisłych 

 

Jesteś tegorocznym maturzystą i czekają Cię testy maturalne? Online - nie wychodząc z domu -  świetnie przygotujesz się do tego ważnego egzaminu. Jest to możliwe dzięki naszym kursom z przedmiotów ścisłych.


Fizyka-kursy.pl jest z Tobą w najważniejszych chwilach Twojego życia. Pomagamy Ci się przygotować do matury, a po niej jesteśmy z Tobą przed każdym kolokwium i egzaminem na studiach. Nasza oferta skierowana jest bowiem zarówno do uczniów szkół średnich, ale także do studentów kierunków ścisłych oraz technicznych.


Do jakich testów maturalnych Cię przygotujemy?


•    Zadania przygotowujące do testów z matematyki


Wśród naszych kursów maturalnych znajdziesz zadania na maturę z matematyki 2019, na poziomie podstawowym. W tym kursie przygotowującym do testów maturalnych z podstawowej matematyki, znajdziesz zarówno zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Dzięki połączeniu teorii z formą ćwiczeniową, żadne zadanie z tego przedmiotu nie będzie stanowiło dla Ciebie wyzwania. Nasze kursy przygotowujące do matury z matematyki podzielone zostały na 7 części, zgodnie z tematyką.

Pierwsza część dotyczy działań na liczbach, procentów, logarytmów oraz układów równań.
Druga część kursu przygotuje Cię do testów maturalnych z wielomianów, nierówności, równań oraz udowadniania tez matematycznych.
Kolejna część skoncentrowana jest na funkcjach matematycznych. Czwarta to z kolei geometria analityczna. W kolejnym pakiecie znajdziesz zagadnienia związane z trygonometrią. Planimetria, to kolejny dział matematyki, do którego Cię przygotujemy. Do egzaminu dojrzałości przyda Ci się jeszcze stereometria. Z naszym pakietem, świetnie przygotujesz się z każdego z tych działów.


•    Kursy, które przygotują Cię do testów maturalnych z fizyki podstawowej oraz rozszerzonej


Drogi Maturzysto, w naszej ofercie znajdziesz również zagadnienia i zadania z fizyki, które przygotują Cię do matury. Tak jak w przypadku powyższych korepetycji, tak i w tym kursie, podzieliliśmy działy na kilka części tematycznych oraz objętościowych. Pierwsza z nich przygotuje Cię do zagadnień związanych z kinematyką oraz ruchem po okręgu. Występuje ona w wersji podstawowej oraz rozszerzonej. Do testów maturalnych przygotuje Cię również nasz kurs online z Dynamiki. On także występuje w dwóch wariantach – jako zagadnienia i zadania na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.


•    Korepetycje z geografii online, które przygotują Cię do testu maturalnego


Wśród naszych kursów,  znajdziesz również ćwiczenia i zagadnienia teoretyczne, które przygotują Cię do egzaminu dojrzałości z geografii. Te korepetycje, to prawie godzina dużej dawki wiedzy, zamkniętej w pigułce. Z tego kursu dowiesz się czym jest współczynnik w geografii ekonomiczno-społecznej. Przedstawimy Ci również w jaki sposób oblicza się rachubę czasu, wysokość górowania Słońca oraz skalę mapy.
W każdym naszym kursie, przygotowującym do testu maturalnego online, znajdziesz szybkie i skuteczne metody przyswajania wiedzy.
A jakie kursy przygotowaliśmy dla studentów? Czytaj poniżej!


•    Fizyka podczas studiów


Prócz kursów przygotowujących do egzaminu maturalnego, przygotowaliśmy również korepetycje dla studentów. Wśród naszego programu, znajdziesz, Drogi Studencie, między innymi kursy z fizyki. Program podzieliliśmy na kilka tematycznych modułów, w skład których wchodzi ruch po okręgu oraz wektory. Druga część kursu obejmuje kinematykę. Kolejny moduł to dynamika. W następnej części znajdziecie zagadnienia związane z pracą, mocą oraz energią. Wśród naszych kursów nie mogło zabraknąć również momentów pędu, kursu Drgania fale oraz elektrostatyki. W programie znajdziesz także kurs w całości poświęcony magnetyzmowi. Wśród naszych propozycji można również znaleźć wyjątkowy moduł, a mianowicie laboratorium z fizyki.


•    Elektryka dla studentów


W tym module zawarliśmy kilka działów z elektryki. W pierwszej części znajdziesz zagadnienia związane z prądem stałym. W drugim i trzecim pakiecie omówione zostały podstawy elektrotechniki oraz teorii obwodów 1a oraz 1b. Czwartym oraz piątym działem, który dla Ciebie opracowaliśmy jest teoria obwodów 2a oraz 2b. Najnowszym, szóstym kursem z działu "Elektryka" jest "Sprzężenie cewek - Teoria obwodów", w którym wszystkie zadania są prowadzone na liczbach zespolonych (metoda symboliczna).


•    Mechanika na studiach


Wśród naszych kursów z tej dziedziny, znajdziesz mechanikę techniczną 1a oraz 1b. Nie zabraknie także kursu z mechaniki płynów, termodynamiki 1a oraz 1b. Nasze korepetycje uwzględniają również wytrzymałość materiałów 1 oraz 2. Najnowszy kurs, który podbija serca studentów to Kinematyka punktu.


•    Korepetycje z chemii dla studentów


Nasze propozycje kursów, skierowane są również do studentów chemii oraz innych kierunków, na których wymagane są zagadnienia z tego kursu. Wśród modułów znajdziesz takie kursy jak: Chemia oraz Chemia nieorganiczna 1a.
Chemia fizyczna również nie umknęła naszej uwadze, dlatego przygotowaliśmy związane z nią zagadnienia w dwóch kursach: chemia fizyczna 1a oraz 1b.


•    Matematyka dla studentów


Wśród naszych kursów nie mogło zabraknąć także kursów z matematyki. Podobnie jak w przypadku innych nauk ścisłych, tak i tutaj podzieliliśmy tę dziedzinę na dwa moduły. Pierwszy i drugi kurs obejmuje granice oraz równania różniczkowe cząstkowe.


Oprócz materiałów przygotowanych stricte pod testy maturalne oraz egzaminy i kolokwia na studia, na naszej stronie znajdziesz także kurs Badania operacyjne! 


            Fizyka-kursy.pl oferuje coraz bogatszą ofertę dla uczniów szkół średnich, ale również studentów. Cały czas się rozwijamy. Najpierw na naszej stronie znajdowały się korepetycje z fizyki dla studentów, następnie doszły korepetycje z elektrotechniki oraz mechaniki, a dzisiaj oferujemy  również kursy z chemii, korepetycje online z matematyki, a nawet korepetycje z języka angielskiego na poziomie B1 i B2. Cały czas poszerzamy naszą gamę maturalnych testów online i wszelkiego rodzaju kursów z tej tematyki. Nasz potencjał jest znacznie większy! 


Obecnie rozwijamy nasz nowy projekt, to znaczy testy maturalne online.  Nasza oferta to przede wszystkim korepetycje przez Internet, choć nie tylko. Od niedawna na naszej stronie oferujemy również wszystkim zainteresowanym możliwość współpracy. Każdy,  kto chce stworzyć maturalne testy online lub inne materiały również dla studentów,  ma taką szansę. Jeśli czujesz się silny z jakiejś dziedziny i chciałbyś stworzyć kurs edukacyjny z tej tematyki, to napisz do nas! Pomożemy Ci go stworzyć, a Ty dzięki temu będziesz zarabiał pieniądze, nie wychodząc nawet z własnego domu!