facebook-icon twitter-icon youtube-icon


Matura 2021 - przygotuj się online na 100%

 

Stypendyści Premiera RP oraz Rektora Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego szybko przygotują Cię do tego ważnego egzaminu. Musisz poznać tylko kilka prostych zasad jak z łatwością rozwiązywać zadania.

 

Czy  zauważyłeś, że uczysz się matematyki już kilkanaście lat a nadal jej nie rozumiesz?  Tradycyjny sposób nauki odpowiada zaledwie 20% ludzi. Reszta niestety nie wykorzystuje swojego ogromnego potencjału czekając na efekty długie lata! Dzięki nam uruchomisz swoje ogromne pokłady energii i przygotujesz się do matury na 100%. W nauce kluczowe jest by uruchomić obie półkule mózgu. Za opisanie tego zjawiska Roger Sperry uzyskał Nagrodę Nobla. My o tym wiemy, dlatego nasze korepetycje są tak skuteczne.

Dlaczego warto?

- ponieważ uzyskujesz bezpłatny dostęp do 2-godzinnego kursu online z działu  „Działania na liczbach, procenty, logarytmy”,  w którym rozwiązujemy i tłumaczymy zadania, które autentycznie możesz spotkać na egzaminie maturalnym. Na każdej maturze jest kilka zadań właśnie z tych zagadnień.  

- dzięki nam przygotujesz się błyskawicznie do matury. Zastosowaliśmy techniki szybkiego przyswajania wiedzy i zapamiętywania. Tłumaczymy wszystko od podstaw, krok po kroku pokazując skąd coś wynika, dlaczego należy dane zagadnienie rozumieć w taki sposób a nie inny. Posegregujemy wiedzę w Twojej głowie tak, żebyś niczego nie zapomniał. Pełne przygotowanie do matury zajmie Ci zaledwie 1 tydzień.  Przekonaj się sam! Zaoszczędzony czas będziesz mógł poświęcić na przygotowanie z innych przedmiotów lub na swoje przyjemności.

- znajdziesz u nas pełne przygotowanie do matury z matematyki, wszystkie działy takie jak wielomiany, funkcje, statystyka, ciągi itd.

 

Co Ci szkodzi? Wystarczy, że napiszesz do nas z prośbą o dostęp do bezpłatnego kursu i sam się przekonasz, że warto zawalczyć o swoją przyszłość.

 

 


Powiązane wpisy: