facebook-icon tiktok-icon youtube-icon


Konkurs zorganizowany przez nasz zespół w dniach 05.11.208 r. i 07.11.2018 r. cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów Politechniki Wrocławskiej.

45611438_646170345784846_3902495211716083712_n

Każdy lubi konkursy, a jeszcze lepiej gdy do wygrania są smaczne nagrody:)

Szczęśliwcy mogli wygrać pyszne pizze  z pobliskiej pizzerii oraz orzeźwiąjące napoje. Nie trudno się dziwić, że chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie brakowało. Niektórzy  do naszego stoiska podchodzili  sami, inni w grupie, a niektórzy potrzebowali zachęty, bo być może byli zbyt nieśmiali. Mamy nadzieję, że przy bliższym poznaniu nas polubili:)

Fizyka-kursy.pl to witryna stworzona dla studentów, ale i dla innych grup, które pragną chłonąć wiedzę i świetnie się bawić. Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu współpracę! Zarażamy dobrym humorem i optymizmem. Cała oferta naszych kursów jest stworzona z wielkim zaangażowaniem, sercem, wkładem niesamowiej siły, czasu, literatury, a wszystko po to, by były najlepsze.

Nasze listopadowe przedsięwzięcie to nie pierwsze i na pewno nie ostatnie, które dla Was przygotowaliśmy. Naszą pasją jest nauka, tworzenie pomocnych materiałów dla młodych ludzi i ciągły rozwój osobisty.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w to wydarzenie. To nie koniec, będzie więcej:) Czytajcie informacje na naszym fanpage na facebooku, wtedy nic Was nie ominie!

Pozdrawiamy ciepło. zapraszamy na naszą stronę Fizyka-kursy.pl

Zespół Fizyka-kursy.pl


Brak powiązanych wpisów.


Kategoria: POZOSTAŁE